Pozvánky na výlet

 Milí turisté, všechny zvu na jarní autobusový zájezd, tentokrát bude cílem

                          VALAŠSKO                             v termínu 24. – 26. května 2024

ZÁJEZD JE PLNĚ OBSAZEN !!!

Ubytováni budeme v Brumově-Bylnici v hotelu Aréna v pokojích s vlastním sociálním zařízením a polopenzí.

V pátek vyrazíme z obce s trochu "výbušným" názvem - Vrbětice a přes Hložeckou kapli dojdeme ke zřícenině hradu Brumov se zajímavou expozicí.

V sobotu bude našim výchozím bodem obec Střelná na pomezí Bílých Karpat a Javorníků. Odtud vystoupáme na vrchol Končitá na česko-slovenské hranici a po hřebenové cestě přes vyhlídkové okno Durch, poutní místo Dělanovec, rekreační středisko Královec (restaurace) a rozhlednu Královec dojdeme do Valašských Klobouků.

V neděli opět ze Střelné půjdeme ke Střelenské kapli s křížovou cestou a dále přes rozhlednu na Čubově kopci, památnou Kobzovu lípu ve Francově Lhotě a kapli sv. Huberta dojdeme až na Mikolinův vrch (chata Antarik s vegetariánskou a bezalkoholovou restaurací).

Na každý den budou připraveny i kratší trasy.

Přihlášky se zálohou 2500,- Kč na prosincové schůzi, tedy 5. 12. 2023.                                                                                                                                                                                                                           Luboš