Pozvánky na výlet

                                                               Vážení turisté a jejich příznivci !                                                            Zvu Vás  na tradiční podzimní zájezd - tentokrát to bude

       ÚDOLÍM  LUŽNICE 2023

                       V pátek si projdeme Židovu strouhu a poznáme historické město Bechyni.                                  V sobotu nás čeká Hýlačka, ZOO a Tábor nebo údolí řeky Lužnice.                              A v neděli to dorazíme z Kolodějí nad Lužnicí do Týna nad Vltavou.

                                                   TERMÍN ZÁJEZDU je 22. - 24. 9. 2023.                                                         Jíme a spíme: Sporthotel/Stadion/Milevsko     

                                                                                              Sam

14. 9. 2023 - UVOLNILA SE DVĚ MÍSTA !!!

14. 9. 2023 - UVOLNILA SE DVĚ MÍSTA !!!

Oddíl rekreační turistiky KČT Ústí nad Orlicí

T E L Č

čtvrtek 28. září 2023

Odjezd z Ústí nad Orlicí rychlíkem Přerovský Zubr v 5,11 hod., přestup v Kolíně                               a v Havl. Brodě, příjezd do Telče v 9,31 hod.

Program : prohlídka zámku, parku a historického jádra města, které je renesanční                       perlou mezi českými městy.

Občerstvení se nachází na náměstí přímo u zámku.

Zájemci o tento výlet se musí nahlásit do neděle 24. září na tel. 724 578 271 nebo                                e-mail   v.mladkova@seznam.cz   kvůli rezervaci prohlídky zámku.

Návrat do Ústí rychlíkem v 18,38 hod. (nebo 20,38 hod.).

Srdečně zve Věra Mládková